TEKKIDE JA PATJADE MATERJALID

Täidiste selgitused 

Täidiste selgitus 

Sünteetiline täidis

Meie kõrgetasemelise sünteetiliste täidiste valik on välja arendatud, et pakkuda naturaalsete täidiste puhul kättesaamatuid võimalusi. See tähendab, et sünteetilised tooted on nüüd möödunud naturaalsetest täidistest, saavutades lisaks niigi samaväärsetele omadustele mõned kaasaegse elu jaoks olulised eelised. Näiteks nende allergiaohutuse ja pestavuse näitajad pakuvad häid alternatiive neile, kellele mingil põhjusel naturaalsed täidised ei sobi. Teiste omataoliste hulgas on näiteks udusulgedest kergemad kiusegud, mis on soojusefektiivsemad, kuid samal ajal aitavad niiskust eemale juhtida ja kehatemperatuuri une jaoks optimaalseks reguleerida. Loe altpoolt meie sünteetiliste täidiste kohta täpsemalt.

Smartfil® on unikaalne uue põlvkonna kiutehnoloogia, mida kasutatakse enamikus meie sünteetiliste täidiste valikust. Smartfil® mikrokiud on nii väikesed, et need jaotuvad patjades ühtlaselt pea ja kaela ümber, pakkudes sel moel imelist tuge, jäädes samal ajal kohevaks. Tekkides läheb standardtekkidega samaväärse soojustaseme saavutamiseks vaja 30% vähem kiude, seega on Smartfil®sisaldavad tekid pehmemad, kergemad, paremini hingavad ja parema soojusefektiivsusega. Kattemadratsite puhul pakuvad Smartfil® kiud veelgi luksuslikuma kogemuse jaoks täiendavat tuge ja kohevust.

Polüester on saadud naftatoodetest ning on allergiavaba, soe ja taskukohane valik. Polüestrikiud on peenemad ja arenenumad kui varasemalt, kui neid peeti ekslikult odavaks ja halvaks asenduseks teistele materjalidele. Harjatud polüestrist saab toodetele ka häid katteid, kuna see on puudutusel väga pehme.

VIIMATI LISATUD

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.