COW öökapp kastikummut S3
Pilt võib olla illustratiivne
  • COW öökapp kastikummut S3
  • COW öökapp kastikummut S3
  • COW öökapp kastikummut S3
  • COW öökapp kastikummut S3

COW öökapp kastikummut S3

INFO

  • - Tootja: COW I Cult of Wood
  • - Mudel: COW öökapp kastikummut S3
  • - Saadavus: Tellimusel
795.00€

Võimalikud valikud

Kogus

Elegantne mitmefunktsiooniline COW kastikummut S3 sobib nii asjade hoidmiseks kui ka nende eksponeerimiseks. Kaht suurt ja kaht väikest tammepuidust kasti raamib kena valge korpus.

Kastikummutit saad kasutada elutoas diivani otsalauana või valgusti alusena, söögitoas kõrvallauana, puhkenurgas madala riiuli, abikapi või kastiboksina ning magamistoas öökapina. Efekti lisamiseks aseta kummutile disainvalgusti, keraamiline anum, väiksem skulptuur või muu ruumi kaunistav ese.

Kummuti ratastel versiooni võid mugavalt ühest kohast teise liigutada, samuti on see mudel ideaalne sahtliboks (kodu)kontorisse.

COW’ kastikummut on igast küljest kvaliteetselt viimistletud ja seda saab kasutada mõlemalt poolt. Tänu sellele sobib ta hästi ka toa keskele, näiteks ruumijagajaks või diivani juurde abilauaks.

Suuri kaste võid raamis enda vajaduste järgi ümber tõsta. Kui sul tekib soov oma COW’ kastikummut täiesti ümber kujundada, siis saad asendada suurema(d) kasti(d) mõne teise sama sarja kastiga. Üle jäävatele stiilsetele kastidele leiad kindlasti rakenduse.

Naturaalne tammepuit ja puhas valge pind täiendavad teineteist, moodustades kvaliteetse terviku. Modernne ja minimalistlik retrovihjetega COW’ mööblisari sobitub peaaegu igasse keskkonda: nii nüüdisaegsesse kui ka väärikalt vanasse, nii koju kui ka kontorisse.

Valida saad tammejalgadel ja ratastel kastikummuti vahel.

Mõõdud:
tamme jalgadega (2x Box 1-3 + 2x väike Box 5) P 476 x L 310 x K 656
ratastega (2x Box 1-3 + 2x väike Box 5) P 476 x L 310 x K 677

Materjalid & viimistlus
Jalad: naturaalne tammepuit viimistletud õliga
Kastid: naturaalsest tammepuidust ja mdf’ist valmistatud kastid on kaetud naturaalse tammespooniga (tangentsiaalne) ja viimistletud õliga
Raam: värvitud mdf 25 mm
Raami standardvärv: satiin-matt valge
Võimalik tellida ka teist värvi raame: palun võtke meiega ühendust!
Siinid: valge Corian
Rattad: halli kummikattega mööblirattad varustatud piduritega

PS! Tegeliku toote ja ekraanil kuvatava materjali- ja värvitoonid võivad veidi erineda ekraani seadete ja eraldusvõime tõttu.

Koostejuhend:
Tamme jalgadega öökapp kastikummut
Ratastega öökapp kastikummut

Hoolde- ja kasutusjuhend:
COW Use and Maintenance Instructions

Toodetud Eestis