DREAMSVILLE RASKUSTEKK

Kas sul on probleeme magamisega? Oled end viimasel ajal tundnud stressis või ärevana?

Muidugi, saame aru. Kui sa oled jõudnud otsusele soetada omale raskustekk eesmärgiga paremini magada, siis sinu õnneks avaneb sulle lai valik, mille vahelt valida. On tekke, mis on valmistatud pehmest minky-kangast, tekke, mis toodetud bambuskangast ja tekke, millel on mõned ekstra lisad või lihtsalt lahedad lisavidinad.

Millal vajad raskustekki?

Uinumisraskused

Kas sul on probleeme magamisega? Oled end viimasel ajal tundnud stressis või ärevana? Muidugi, saame aru. Kui sa oled jõudnud otsusele soetada omale raskustekk eesmärgiga paremini magada, siis sinu õnneks avaneb sulle lai valik, mille vahelt valida. On tekke, mis on valmistatud pehmest minky-kangast, tekke, mis toodetud bambuskangast ja tekke, millel on mõned ekstra lisad või lihtsalt lahedad lisavidinad.

Nii suure valiku juures pole sugugi lihtne otsusele jõuda, milline neist tekkidest aitaks sul kõige paremini oma uneprobleemidega võidelda, paremini öösiti magada või pingelise päeva järel korralikult lõõgastuda. Seepärast koondasime siia parimad raskustekid, mida sul on võimalik soetada.

Parim raskustekk on see, mis on valmistatud sinu lemmikkangast ning on täpselt õige suurusega, nii et see ei vajuks üle voodiserva põrandale, kuid oleks siiski piisavalt lai, et sind korralikult ära katta. Sa vajad tekki, millel on eemaldatav kate, et seda oleks võimalik lihtsasti pesta.

Parimate raskustekkide väljavalimisel võtsime arvesse suurust, materjale, jätkusuutlikkuse faktorit ning mõningaid täiendavaid lisasid. Siit leiad kõik, mida pead teadma, kui soovid omale valida täiuslikult sobivat raskustekki.

Kuidas valida raskustekki?

Kui oluline on raskusteki suurus?

Paljud asjad on jagatuna paremad. Kuid et saada raskustekist maksimaalset kasu, oleme veendumusel, et peaksid tekki kasutama üksinda ning soetama partnerile eraldi teki. Kui kasutada raskustekki kahekesti, siis lõpetab tekk suure tõenäosusega kortsus olekus teie kahe vahel või siis põrandal. Samuti toob raskusteki jagamine kaasa probleeme kaalujaotusega, mis tähendab, et kumbki magaja ei saa sügavast surveteraapiast täielikku kasu.

Meie hinnangul on klassikalise suurusega tekk 150×200 cm parem ning soovi korral võid sellele ümber panna ka tekikoti. See jätab sulle valikuvabaduse – võid kasutada oma lemmikvoodipesu või siis tekikatteid, mis sul juba olemas.

Erinevused raskustekkide kangaste vahel

Kanga valimine on tõenäoliselt raskusteki ostmise üks olulisematest komponentidest. Pead olema kindel, et see on vastupidav ning ohutu allergiate, soojusjuhtivuse, naha vastas tekkiva tunde ja muude tegurite suhtes. Võti peitub selles, et pead läbi kaaluma plussid ja miinused, et saaksid teada, milline sulle kõige paremini sobib.

Dreamsville’i raskustekil on Polygiene`i Fresh antibakteriaalne töötlus. See on lõhnu reguleeriv kangatöötlus, mis takistab ebameeldivaid lõhnu eritavate bakterite paljunemist, võimaldades sul toodet harvemini pesta, nii et see kestab märgatavalt kauem. Vähesemate pesukordadega säilivad Polygiene’iga töödeldud tooted kauem. Samuti säästab see pesu pesemisele kuluvat aega, vett ja energiat, vähendades nii märkimisväärselt iga toote ökoloogilist jalajälge.

Vali oma raskustekki hoolega, et saaksid hakata paremini magada ning selle loomuliku tagajärjena, tunda end paremini ka ärkvel olles.

Tule proovi raskustekki, lepime sinule sobiliku aja kokku

VAATA TEKKE

VIIMATI LISATUD

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.