NORSK DUN – ÜLIKVALITEETSED NORRA TEKID JA PADJAD

Norsk Duni tooted on valmistatud ülikvaliteetsetest materjalidest ning on sobilikud allergikutele.

Norsk Dun – ülikvaliteetsed Norra tekid ja padjad

Norsk Dun on juba pikka aega nõudlikule Norra tarbijale udusulgedest tekke ja patju valmistanud. Nad on omandanud märkimisväärseid kogemusi, töötades välja uusi, funktsionaalseid udusulgedest tooteid. Sarja byNight puhul oleme silmas pidanud mitmesuguseid kasutusvõimalusi ja nende puhul pakutavat mugavuse taset.

Tooted on pehmed, elastsed, ökoloogilised (kasutatud on ainult looduslikke materjale) ja tagavad täiusliku une!
Tekkides ja patjades olevaid sulgi on töödeldud kuuma õhu ja veega (väiksemagi prügi ja mustuse eemaldamiseks).

Norsk Duni tooted on valmistatud ülikvaliteetsetest materjalidest ning on sobilikud allergikutele.

Udusulgedest tooted on heaks uneks parimad

Nendega ei ole kunagi liiga palav ega liiga külm. Nad ei mata hinge. Nad on just need, mida korralikuks magamiseks vaja. Udusulgedest tooted on ainulaadne võime reguleerida temperatuuri ja niiskust.
Udusuled ei lase magamiskeskkonnal muutuda liiga palavaks ega ka külmaks. Nad kohandavad ka niiskuse täpselt parajaks, et sul oleks mugav ja hea magada.

Hooldamine

Kõiki meie udusulgedest tooteid võib pesta tavalises pesumasinas 60 °C temperatuuril. Kasuta villase ja õrnpesu jaoks mõeldud vahendit. Kuivatis kuivatamisel tasub appi võtta 3–5 tennisepalli. Kuivata 30 minutit, seejärel kontrolli. Raputa klompi läinud suled lahti, enne kui kuivatamist jätkad. Sulgtekke ja -patju tuleb iga päev natuke raputada, et udusuled saaksid õhku ja säilitaksid õhulisuse. Sulgtekki tuleks tuulutada varjulises kohas. NB! Sulgtekid ei talu tagumist ja tugevat kloppimist – see võib sulgi kahjustada.

VAATA NORSK DUN PATJU ja TEKKE

 

         

 

VIIMATI LISATUD

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.