RucoPur™

RucoPur™ – alati ideaalne magamistemperatuur

Inimese keha on justkui tipptehnoloogia, hoides oma temperatuuri püsivalt umbes 37° C juures. Meie sisemine kontrollsüsteem ei luba kehal üle kuumeneda, vaid kaitseb meid läbi higistamisprotsesside. Selleks, et inimkeha suudaks optimaalselt funktsioneerida, peavad muuhulgas ka kangad, mis otseselt kehaga kokku puutuvad, üldist regulatsioonimehhanismi toetama. Selleks ongi loodud innovaatiline RucoPur™ kangatöötlus.

Kuidas RucoPur™ töötab?

Kehalt eralduvat niiskust tuleb kehaga kokkupuutes olevatel kangastel imada nii mõnigi kord olulistes kogustes, vältimaks keha alajahtumist. Teisest küljest peab kangas suutma vabastada oma kiududes sisalduvat niiskust just siis, kui keha jaoks on seda vaja, tekitades seeläbi jahutusefekti. RucoPur™ kangas on hüdrofiilne – see tähendab, et tema toimimismehhanism on pea sama nutikas nagu meie kehalgi. Lihtsalt öelduna tunneb RucoPur™ ära Sinu keha erinevad piirkonnad, mis öö jooksul vajavad kas rohkem jahutust või soojendust, et tagada meeldiv ja ühtlane 37° C lähedane temperatuur. RucoPur™ kanga saladus peitub DMM tehnoloogias (Dual-Moisture-Management technology), kus hüdrofiilsete omadustega kangakiud imavad liigse niiskuse endasse.

Mida teeb RucoPur™?

  • Lisab kangale hüdrofiilsed omadused, mis loovad sobivad tingimused maksimaalseks niiskusregulatsiooniks – vähem higistamist, vähem külmatunnet.
  • Muudab kanga mõnusalt pehmeks ja kehasõbralikuks.
  • Annab kangale antistaatilised omadused.

 

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.