Sleepwell madratsid – mis teeb madratsist Sleepwell´i?

LAI VALIK

Kollektsioon koosneb laiast valikust erinevatest madratsitest – alates klassikalisest bonell-vedrustusest kuni erinevate pocket-tüüpi vedrustusega madratsiteni. Sleepwell´i kollektsioon pakub Sulle võimalust valida sobivaim järgmiste madratsite seast: vedrumadrats, kušett, kattemadrats ning tõeliselt mugav, nn kontinentaal-tüüpi voodi.

MATERJALID

Sleepwell´i madrats on mugav ja tervisesõbralik. Oleme kasutanud naturaalseid materjale nii palju kui võimalik – vill (100%), kookos ja lateks. Need, sobivas koosluses teiste kvaliteetsete materjalidega, annavad täiusliku mugavuse.
Sleepwell´i madratsid on hea õhu-läbilaskvuse ja tugeva konstruktsiooniga.

KVALITEET

Sleepwell´i madratseid toodab Euroopa ja Aasia suurim madratsi- ja vooditootja Hilding Anders Gruppi Eesti tehas Jüris, kelle enam kui 70-aastane kogemus madratsite valmistamisel räägib iseenda eest. Kõik Sleepwell´i madratsite valmistamisel kasutatavad materjalid pärinevad rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtetelt ning vastavad kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele.

SOBIB IGASSE MAGAMISTUPPA

Sleepwell´i kollektsioon on välja töötatud kasutades parimaid kogemusi ning silmas pidades eelkõige magamismugavust ja vastupidavust. Sleepwell´i sarjast on väimalik igaühel leida just talle sobiv lahendus.

 

 

 

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

    Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.