Unetooted

Dreamsville raskustekk Fresh täiskasvanutele

Saadavus: 1-3 tööpäeva

Puhasta
Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

Raskustekk Fresh täiskasvanutele

Soovitame valida Dreamsville tekk, mille raskus on 10-15% teie kehakaalust. 7kg tekk sobib 50-80 kilosele kasutajale; 9kg tekk sobib 80+ kilosele kasutajale.

Raskusteki bambusviskoosist kangal on Fresh antibakteriaalne töötlus, mis hoiab ära bakterite ja seente kasvu ning kaitseb tolmulestade leviku eest. Sobib suurepäraselt allergikutele.

Fresh tehnoloogial on Oeko-Tex® Eco sertifikaat. Tehnoloogia on testitud ning töötlus ei sisalda kahjulikke kemikaale, on nahasõbralik ega mõjuta naha loomulikku mikrofloorat.

Miks valida bambuskangaga raskustekk? Bambusviskoos: on looduslikult kehatemperatuuri reguleeriv, suvel palavaga jahutab ja talvel külmaga soojendab aitab hoida naha kuivana, seob puuvillast kuni 4 korda paremini niiskust on looduslikult antibakteriaalne ja ei tekita allergiat on hästi hingav ja vastupidav.

Teki sisu: looduslikud klaaspärlid ning taaskasutatud polüestervatiin. Polüestervatiin on toodetud ökoloogilisest rPET materjalist.

Raskustekiga kingitusena kaasa tekikott (pehme Minky kangas)

Mõõt

150×200

Raskus

7 kg, 9 kg

Tootja

Dreamsville

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.