Unetooted

Finlayson voodipesu Tähtimuumi 150×210 + 50×60

56.95 

Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

Muumide voodilinade komplekt Tähtimuumi

Muumidel on mitu põhjust pidutsemiseks. Aastal 2020 tähistasid Muumid 75-aastast ja Finlayson 200-aastast juubelit. Tekikotil ja padjapüüril on kujutatud Muumiorus toimuvat pidu, mis korraldati Muumimamma käekoti leidmise puhul.

  • Mõõt: tekikott 150×210, padjapüür 50×60
  • Pealiskangas: 100% GOTS puuvill
  • Pestav masinpesus 40C juures

Võid magada rahulikult, Tähtimuumi voodilinade komplektil on 5-aastane garantii.

Finlayson on rahvusvaheliselt tuntud Soome kaubamärk, mis on Allergia- ja Astmaliidu poolt sertifitseeritud. Finlayson kasutab kõikides oma toodetes ÖKO puuvilla ning  tooted omavad  GOTS sertifikaati – mis iseloomustab läbinähtavat ja selget tootmisprotsessi. Kogu tootmisprotsessi ahel on auditeeritav ja peab vastama kõikidele nõuetele. Seda sertifikaati omavad vähesed tekstiiliettevõtted. Gots sertifikaat sisaldab tootmisprotsessi jälgimist alates puuvilla kasvatusest lõpetades valmistooteni. GOTS sertifikaat piirab ka kemikaalide kasutamist, tagab tervisliku ja ohutu toote, on allergia ja astma vaba. Hoiame keskkonda ja iseend! Finlaysoni toodet ostes ja kasutades, teed seda meiega koos.

 

         

Kaal 1.00000000 kg
Mõõtmed 40.0 × 60.0 × 10.0 cm
Tootja

Finlayson

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.