Unetooted

Holy Shit Moments by Vanaisa voodipesu Otepää ühene

Saadavus: 5 tööpäeva

120.00 

Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

100% puuvillasatiinist voodipesu, mis on loodud Eestis. OEKO-TEX®

Jätkusuutlik, eetiline, loodusõbralik, mittetoksiline ja teadlik valik. Puuvillasatiinist voodipesu on parim – see imab hästi niiskust, kuivab kiiresti, on mõnusalt pehme ning lisab interjööri hubasust ja harmooniat.

Pildi lugu

Minu arvates on kõik hetked erilised, aga mõned on siiski täiesti unustamatud! Too hetk, mis on leidnud oma tee sellele voodipesule, oli üks neist uskumatult erilistest. Sellist valgust näeb tavaliselt ainult päikesetõusu ja -loojangu ajal, vaid mõne minuti vältel. Tol päeval kestis see aga terve päeva, mis on ime. Selleks, et selline pilt avalduks, pavad kõik vajalikud elemendid üheel ajal kokku sattuma. Oma rolli mängivad siin temperatuur, niiskus, päike, tuul ja kes teab mis kõik veel. Minu arvates üks tõeline Holy Shit hetk.

Pildistatud Otepääl, oktoobris 2018 by Vanaisa

Kuidas hooldada?

Pesemistemperatuur 40-60°C. Pesta eraldi või sama värvi pesuga, soovitatavalt pahupidi. Ära valgenda! Triikimine taastab kangakiudude sileduse.

Karp sisaldab 150×200 tekikotti ja 50×60 padjapüüri.

Tootja

Holy Shit Moments by Vanaisa

Padjapüüri mõõt

50×60

Tekikoti mõõt

150×210

Voodilina mõõt

150×210

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.