Unetooted

Keha3 valgusti Buoy

Saadavus: küsi lisainfot

Puhasta
Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

Buoy valgusti unikaalne ja lihtne vorm mõjub puhta, kuid silmapaistva disainina, mistõttu on see sobilik valgusti nii sise- kui väliskeskondadesse.

Buoyle iseloomulikku aasa saab kasutada valgusti maapinnale paigutamisel stabilisaatorina, riputamaks Buoyd lakke ja seinale või tekitada mitmest Buoyst jada. Niiviisi võib Buoy valgusti olla kasutusel nii põranda-, lae- kui ka seinavalgustina.

Muuhulgas on võimalik Buoy paigutada metallist jalale, millel on kolm reguleeritavat kõrgust ja lisada käsitsi valmistatud ilmastikukindel võrk, et anda valgustile veelgi rohkem merelähedast väljanägemist.

Disainer: Margus Triibmann

Buoy korpus on valmistatud rotovalutehnoloogias pool-läbipaistvast valgest polüetüleenist, mistõttu on tegemist tugeva ja vastupidava valgustiga. Buoy valgusti kork on pulbervärvitud terasest ja sellele kinnitub standartne E27 sokkel. Tänu unikaalsele korgile ja kinnitussüsteemile on valgusallika vahetamine lihtne ja tagatud on IP67 kaitseklassiga keskkond. Korgile on lisatud lüliti, mis võimaldab valgusti sisse- ja väljalülitamist. Standartselt on Buoy tootel 3,5-meetrine kaabel ja IP44 kaitseklassiga Schuko pistik. Kaabli ja pistiku värvivalikuteks on must ja ornaž.

Komplekt

Valgusti, Valgusti + Ilmastikukindel võrk, Valgusti + Metallist jallg

Värvivalik

Must, Oranž

Tootja

KEHA3

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.