Unetooted

Keha3 valgusti Lightweight Floor Lamp

Saadavus: küsi lisainfot

Puhasta
Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

Lightweight-nimelise valgustite perekonna kuplid on inspireeritud silindrikujulistest kaaluvihtidest, mille abil sai kaal balansseeritud ja seeläbi tulem määratletud.

Lightweight põrandalambi disain on tööstuslike detailidega, kuid sealjuures puhas ja soliidne. Lightweight on sobilik nii laualambi, öökapi kui kohvilaua lambina. Valgusti kupli külge on kinnitatud M8 silmuspolt, mis võimaldab valgustit hoida või riputada jalast eraldiseisvana. Valgusti jalg on valmistatud terasest, et tagada disaini stabiilsus, kummist O-rõngas võimaldab valgusti hoidja küljes muuta valguskupli positsiooni ning tähekujuline ratas lubab kupli valgusnurka kohandada. Lisatud on tööstusliku välimusega must või oranž juhe ning pistik.

Põrandalamp on saadaval kahes versioonis: ühe- või kahekuplilisena. Lightweight disain sobib hästi näiteks elutuppa, valgustamaks riiulit või lauda, lugemislambiks tooli või diivani kõrvale kui ka magamistuppa nurgalambiks. Kahe-elemendiline versioon on ideaalne valgustamaks suuremaid alasid või valguselemendiks kahe mööblieseme vahel.

Valgusti kogu konstruktsioon on valmistatud pulbervärvitud terasest, kusjuures RAL tooni saab klient valida vastavalt soovile. Valgusti lüliti asub kupli küljes, M8 silmuspoldi kõrval. Standartne GU10 sokkel on hõlpsasti ligipääsetav, keerates kupli küljes olevat silmuspolti. Kupli hoidja on liigutatav üles-alla ja võimaldab valgusti kuplit asetada jala suhtes 360 kraadi. Lightweight laualambile on lisatud 2,5-meetrine kaabel, et tagada maksimaalne võimalus valgusti paigutuseks.

Disainer: Margus Triibmann

Komplekt

Kahekupliline, Ühekupliline

Värvivalik

Must, Oranž

Tootja

KEHA3

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.