Sleepangel kattemadrats Beebitopper

Puhasta
Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

SleepAngel Beebitopper

Beebidele ja väikelastele mõeldud kattemadratsi paksus on 4 cm ja alumine pool on mittelibisevast materjalist.

SleepAngel® laste- ja beebimadratsid

SleepAngel® lastetoodete sarjast leiad kahepoolsed madratsid ja padja, mis on veekindla pealispinnaga ja absoluutset puhtust hoidva nanofiltriga. Tooted on väga hästi sobilikud ka allergikutele.

Tootesarja tootmise ja turustamise ainulitsents kuulub eestlastele ning on üle maailma juba kuulus, kuid Eestis vajab veel tutvustamist. Lastepadjad ja -madratsid muudab unikaalseks patenteeritud PneumaPure™ filtertehnoloogiaga, millel on tõestatud võime blokeerida mikroosakesi ning jääb ka peale kasutamist seest täiesti puhtaks.

See on eriti oluline just meie pisikeste silmarõõmude esimestel eluaastatel. Kui väikesel maailmaavastajal esineb toidu tagasiheidet, lutipudel ja veetops ei püsi veel kindlalt käes ja mil ta alles õpib potilkäimist. Kui tema väsinud keha puhkab madratsil, ei ole sul vaja enam muretseda tekkivate plekkide ja mustuse pärast. Filtertehnoloogia tagab selle, et toote sisu jääb seest alati puhtaks. Piisab vaid pealispinna niiske lapiga puhastamisest!

Tehnoloogiaga  saad täpsemalt tutvuda allpool.

Toodetele jagatud tunnustused ja mitmed läbi viidud testid kinnitavad patjade ja madratsite vastavust lubatule. Seega julgeme pakkuda sulle ostuga kaasa aastase garantii!

 

Kellele on SleepAngel® lastemadratsid mõeldud?

Une- ja kopsuarst dr Erve Sõõru soovitab SleepAngel tooteid kõikidele lastele. Eriti hea valik on see (tolmu)allergia ja astma käes kannatavatele lastele. Kuid loomulikult sobib igale lapsele, kui pead lugu oma silmarõõmu tolmulestavabast, mugavast ja vormi hoidvast unekaaslasest..

SleepAngel® nanofiltriga lastemadratsid on saadaval  kahes mõõdus 60x120x12cm ja 70x140x12cm.

Kahepoolse madratsi üks pool on mõeldud lapsele vanuses 0-18 kuud, teine, pehmem pool alates 18 kuust.

Tegemist on äärmiselt praktilise ja pikaaegse investeeringuga, kuna hoolimata intensiivsest kasutamisest madrats ei saastu ega vaja süvapesu. Samuti ei hakka ta ka peale mitmeid äpardusi halvasti lõhnama ega saa plekilise mustri kandjaks.

Tänu filtertehnoloogiale ja veekindlale pealispinnale on lastemadrats  alati puhas ja turvaline, just nagu uus!

Mis teeb SleepAngel ®  lastemadratsi nii erakordseks?

SleepAngel™ on Eestis toodetud maailma puhtaim madrats. Saame sulle julgelt väita, et padjal on tõestatud võime:

 • blokeerida pisikuid,
 • baktereid,
 • allergeene
 • ning isegi viirusi
 • ja ta sisaldab unikaalset PneumaPure filtrit.

 

Mis on PneumaPure filter?

Lastele kasutamiseks sobivates patjades ja madratsites on unikaalne patenteeritud PneumaPure filter. Ainulaadne tehnoloogia ei lase mustusel, niiskusel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel padja sisse sattuda ja seda saastada.

Kuid oluline on siinjuures märkida, et see ei vähenda padja mugavust ja pehmust! Filter tagab pideva puhta õhu ära- ja juurdevoolu, mis aitab säilitada sinu lapse jaoks kõik kasutusmugavused. Samal ajal jääb madrats seest puhtaks ka peale pidevat kasutamist!

SleepAngel® madratsitega on läbi viidud mitmeid mikrobioloogilisi ja kliinilisi uuringuid nii meil kui mujal maailmas. Padjad on testitud Airmid Iirimaa ja Centexbel Belgia laborite poolt. Kliinilisi teste teostati The Hospital of St Bartholomew Londonis ja Turu Ülikooli Haigla Soomes. Peale mitmeid edukaid katseid kanti tootesari ka Euroopa Liidu 1. klassi meditsiiniseadmete registrisse.

SleepAngel lastemadratsi omadused:

 • Lastemadratsi kangas on veekindel ja samal ajal hingav ning ei aja higistama.
 • Kokku sulatatud külgedega SleepAngel toodetel puuduvad õmblused.
 • Unikaalne PneumaPureTM filtritehnoloogia hoiab padja ja madratsi sisu puhtana ka peale pikaajalist kasutamist.
 • Õige kuju ja mugavus säilivad kaua tänu pidevale puhta õhu liikumisele madratsisse ja sellest välja.
 • Allergiavabad padjad ja madratsid on äärmiselt lihtsalt puhastatavad.

Kuidas SleepAngel madratseid puhtana hoida?

Puhastamiseks piisab sulle vaid puhtast niiskest lapist, millega kergelt madratsi pind üle tõmmata. Tee seda iga kord, kui voodipesu vahetad.

Aeg ajalt võid soovi korral madratsit desinfitseerida. Selleks sobivad kuni 72% alkoholi või 1000 ppm (0,1 %) aktiivkloori sisaldavate desinfitseerimisvahendid.

 

Kaal 3.00000000 kg
Mõõt

60×120, 70×140

Tootja

SleepAngel

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

  Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.