SleepAngel kattemadrats lastele

Puhasta
Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

Alati puhas Eesti une-innovatsioon tagab turvalise ja mugava magamiskeskkonna ka kõige nõudlikumale kasutajale. Patenteeritud filtertehnoloogiaga vooditoodetesse ei sisene allergeenid, viirused ega vedelikud – nad püsivad seest puhtad ja pealispind on lihtsalt puhastatav.

SleepAngel kattemadratsid püsivad plekitud ja mugavad ka pikemal kasutusel.

LASTE KATTEMADRATS: Mugav ja mõnus poroloon on parajalt pehme ja samas ka toetav. Toode pakub leevendust allergia või astma korral, praktiline lahendus, kuna toode on plekke hülgav ja äärmiselt lihtsasti puhastatav. Antislip alumine pind hoiab kattemadratsi mugavalt paigal.

MÕÕDUD: 60x120x4 cm või 70x140x4 cm

SISUMATERJAL: Pehme vahtpolüuretaan poroloon on vastupidav, mõnus ja pehme.

INNOVATSIOON

Kolm barjäärikomponenti – SafeWeld keevised, PureShield kangakaitse ja PneumaPure filter – hoiavad bakterid, allergeenid, tolmulestad ja kehavedelikud toote välisküljel, samas on tagatud ventileeritus ja mugavus.

LIHTNE PUHASTADA

Voodipesu vahetamisel piisab niiske lapi või salvrätiga pühkimisest, määrdumise korral võib pesta pehme pesuvahendiga jaheda voolava vee all.

NB! Mitte pesta pesumasinas, keemiliselt puhastada, pleegitada ega triikida. Vältida PneumaPure filtri abrasiivset hõõrumist.

TESTITUD JA TÕESTATUD

Kliiniliselt tõestatud ning testitud erinevates Euroopa Liidu ja Ameerika kliinikutes ning laborites. Kasutusel meditsiinis, hoolekandes, majutuses ja kodudes üle maailma.

EESTI TOODE 

SleepAngel tooted on üleilmselt tuntud ja patenteeritud, toodetud Pärnus.

Kaal 3.00000000 kg
Mõõt

60×120, 70×140

Tootja

SleepAngel

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.