Unetooted

SleepAngel ortopeediline kaelapadi Home

Saadavus: 3 tööpäeva

Puhasta
Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

Alati puhas Eesti une-innovatsioon tagab turvalise ja mugava magamiskeskkonna ka kõige nõudlikumale kasutajale. Patenteeritud filtertehnoloogiaga vooditoodetesse ei sisene allergeenid, viirused ega vedelikud – nad püsivad seest puhtad ja pealispind on lihtsalt puhastatav.

ORTOPEEDILINE PADI: Toetab teie kaela ja annab peale neutraalse positsiooni, toetab korrektset pea, kaela ja selgroo joondumist. Lisaks pakub leevendust allergia või astma korral, praktiline lahendus nohu, ninaverejooksu või muude ootamatuste korral, mis nõuaksid padja tihedat pesemist. Plekke hülgav ja äärmiselt lihtsasti puhastatav.

MÕÕDUD: Suurused 50,5x33x6/10 cm madal, 50,5x33x8/12 cm keskmine, 60,5x33x6/10 cm madal või 60,5x33x8/12 cm keskmine

SISUMATERJAL: Väga elastne ja hingav polüuretaanvaht, mis on väga vastupidav ning ei kaota oma kuju aastaid. Võib olla harjumatu, tegemist ei ole klassikalise mikrokiud/sulepadjaga. NB! Mäluvaht salvestab ümbritseva temperatuuri.

INNOVATSIOON

Kolm barjäärikomponenti – SafeWeld keevised, PureShield kangakaitse ja PneumaPure filter – hoiavad bakterid, allergeenid, tolmulestad ja kehavedelikud toote välisküljel, samas on tagatud ventileeritus ja mugavus.

LIHTNE PUHASTADA

Voodipesu vahetamisel piisab niiske lapi või salvrätiga pühkimisest, määrdumise korral võib pesta pehme pesuvahendiga jaheda voolava vee all.

NB! Mitte pesta pesumasinas, keemiliselt puhastada, pleegitada ega triikida. Vältida PneumaPure filtri abrasiivset hõõrumist.

TESTITUD JA TÕESTATUD

Kliiniliselt tõestatud ning testitud erinevates Euroopa Liidu ja Ameerika kliinikutes ning laborites. Kasutusel meditsiinis, hoolekandes, majutuses ja kodudes üle maailma.

EESTI TOODE

SleepAngel tooted on üleilmselt tuntud ja patenteeritud, toodetud Pärnus.

Padja kõrgus

Madal, Keskmine

Mõõt

50.5x33x6, 50.5x33x8, 60.5x33x6, 60.5x33x8

Tootja

SleepAngel

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.