Unetooted

Sleepangel reisipadi koos püüri ja kotiga

Puhasta
Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

SleepAngel® reisipadi

Patenteeritud ja Eestis toodetav SleepAngel® PneumaPure™ reisipadi on maailma puhtaim padi, mis pakub sulle turvalist mugavust, kus iganes sa ka ei viibiks.

Patenteeritud filtriga padja nii kattematerjal kui ka filter on vedelikukindlad ja koos moodustavad 100% barjääri mustuse ja mikroobide tungimise vastu padja sisusse – padi jääb ka pidevalt kasutades seest täiesti saastumata. Puhastatakse vaid reisipadja kattepinda. Padja sisuks on uue generatsiooni geel-poroloon, mis võtab pea all või taga just soovitud kuju ning on samal ajal piisavalt kaela ja selga toetav. SleepAngel® PneumaPure™ reisipadi on varustatud looduslikku kiudu sisaldavast pehmest materjalist püüriga ja pakendatud rullikeeratult mugavasse kaasaskantavasse nööriga sulguvasse vutlarisse.

SleepAngel reisipadi pakub sulle luksuslikku puhtust ja mugavust ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

Kogu SleepAngel tootesari on kantud Euroopa Liidu 1. klassi meditsiiniseadmete registrisse. Mitmed tunnustused ja rohked testid annavad meile kindluse ning veendumuse padja maksimaalses headuses. Seega julgeme pakkuda sulle ostuga kaasa 1 aastase garantii!

Kellele on SleepAngel® reisipadi mõeldud?

Ükskõik, kus sa maailmas ka ei reisiks, oled sa alati ümbritsetud inimestest. Nad kõnnivad sinuga samal tänaval, istuvad samas ühistranspordis ja magavad samas hotellis. Kuid kas sa oled kunagi mõelnud kõikidele nendele inimestele, kes on maganud selles samas hotellitoas enne sind? Tõenäoliselt on sadu inimesi maganud sellel samal padjal, kuhu sinagi oma pea paned. Kuigi hotellid vahetavad ja pesevad regulaarselt padjapüüre, ei ole võimalik patju endid saastumise eest kaitsta. Asetades sellisele padjale oma pea, kus asuvad sinu kõige tundlikumad avad nagu silmad, nina ja suu, võid olla otseses kontaktis nähtamatute ”tegelastega”, kes on sinna jäetud eelnevate külastajate poolt. Hotellide padjad mitte ainult ei voha erinevatest mikroobidest, vaid need on ka tihtipeale ebasobivates suurustes ning ei toeta vajalikul määral sinu kaela ja selga.

Nüüdsest on aga võimalik neid riske ja ebamugavusi vältida. SleepAngel reisipadi on maailma kõige hügieenilisem ja luksuslikum padi. Kaasaegne filter tagab padja täieliku puhtuse ja sisuks olev uue generatsiooni geel-poroloon garanteerib selgroo õige asendi.  See tähendab igahommikust värskena ärkamist, et vastu astuda uuele päevale. See tähendab ka kosutavat und või head lõõgastust lennukis, matkaautos, kämpingus või kasvõi ootepaviljonis.

Maga alati puhta ja mugava padjaga, kus iganes sa ka ei viibiks.

Millest koosneb SleepAngel® reisipadi ja mis on selle mõõdud?

• Sisu: uue generatsiooni geel-poroloon
• Padja vedelikukindel pind: 100% polüuretaan
• Kanga alumine pool: 100% polüamiid
• Padjapüür: 40% lüotsell, 58% polüester, 2% elastaan
• Kott (vutlar): 95% polüester, 5% elastaan
• Padja mõõdud koos püüriga: 29x48x12 cm, kaal 605 g
• Padi kotti rullituna: D16x29 cm, kaal 690 g

Mis teeb SleepAngel allergiavaba reisipadja nii erakordseks?

SleepAngel reisipadi on valmistatud vedelikukindlast hingavast funktsionaalsest kangast, mille puhul ei pea bakterite, mustuse ja erinevate lekete pärast muretsema. SleepAngel reisipadi on koos mugava kaasaskantava kotiga, mis muudab padja kompaktseks ning kaasapakitavaks ka piiratud pagasiruumi korral.

Mis on PneumaPure filter?

Reisipadjas on unikaalne patenteeritud PneumaPure filter. Ainulaadne tehnoloogia ei lase mustusel, erinevatel leketel, tolmulestadel ega haigusi levitavatel bakteritel padja sisse sattuda ja seda saastada. See aga ei vähenda padja mugavust ja pehmust. Filter tagab pideva puhta õhu ära- ja juurdevoolu, mis aitab säilitada sinu jaoks kõik kasutusmugavused. Samal ajal jääb padi seest puhtaks ka peale pidevat kasutamist!

SleepAngel allergiavaba reisipadja omadused:

• Padja kangas on vedelikukindel, kuid samal ajal hingav ega aja higistama.
• Kokku sulatatud külgedega SleepAngel padjal puuduvad õmblused.
• Unikaalne PneumaPure™ filtritehnoloogia hoiab padja sisu puhtana ka peale pikaajalist kasutamist.
• Õige kuju ja mugavuse tagab läbi filtri õhu sisse- ja väljaliikumine.
• Allergiavabad padjad on äärmiselt lihtsalt puhastatavad.
• Padi on varustatud looduslikku kiudu sisaldava pehme püüri ja reisimise jaoks kaasaskantava kotiga.

 

Kuidas SleepAngel reisipadi puhtana hoida?

• Padja puhastamiseks piisab sulle vaid puhtast niiskest lapist, millega padjapüüri vahetamisel kergelt padja pind üle tõmmata.
• Ära pese patja ennast pesumasinas ega keemilise puhastuses! Sedasi võid rikkuda filtrit ja ühtlasi ka padja funktsiooni.
• Vajadusel võid padja üle uhada pesugeeli ja duššiga, samuti vajadusel desinfitseerida alkoholiga.
• Puuvillasest kangast padjapüüri ja vutlarit(kotti) võid pesta pesumasinas 40-kraadise temperatuuriga.

Garantii: 1 aastat

Kaal 1.00000000 kg
Mõõtmed 16.0 × 16.0 × 29.0 cm
Padja kõrgus

Madal, Keskmine

Tootja

SleepAngel

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.