Unetooted

SleepAngel reisipadi, mugavuspüür ja transportkott

89.00 

Kogus
Võrdle
LISA OSTUKORVI

SleepAngel® reisipadi

Alati puhas peaalune olenemata teie sihtpunktist. Patenteeritud filtertehnoloogiaga unetoodetesse ei sisene allergeenid, viirused ega vedelikud – nad püsivad seest puhtad ja väliskülg on lihtsalt puhastatav.

REISIPADJA KOMPLEKT: Reisipadi on kompaktsete mõõtudega, mis võimaldavad seda kasutada nii teel olles kui ka majutusasutuses. Kindlalt puhtaim reisikaaslane. Lisaks on komplektis ka mõnus mugavuspüüri ja kandekott, mis kinnitus lihtsalt teie pagasi külge.

MÕÕDUD: 28x47x11cm

SISUMATERJAL: GelFlex vaht on stabiilne ja mõnus, ei kaota oma kuju aastaid.

INNOVATSIOON

Kolm barjäärikomponenti – SafeWeld keevised, PureShield kangakaitse ja PneumaPure filter – hoiavad bakterid, allergeenid, tolmulestad ja kehavedelikud toote välisküljel, samas on tagatud ventileeritus ja mugavus.

LIHTNE PUHASTADA

Voodipesu vahetamisel piisab niiske lapi või salvrätiga pühkimisest, määrdumise korral võib pesta pehme pesuvahendiga jaheda voolava vee all.

NB! Mitte pesta pesumasinas, keemiliselt puhastada, pleegitada ega triikida. Vältida PneumaPure filtri abrasiivset hõõrumist.

TESTITUD JA TÕESTATUD

Kliiniliselt tõestatud ning testitud erinevates Euroopa Liidu ja Ameerika kliinikutes ning laborites. Kasutusel meditsiinis, hoolekandes, majutuses ja kodudes üle maailma.

EESTI TOODE

SleepAngel tooted on üleilmselt tuntud ja patenteeritud, toodetud Pärnus.

Kaal 1.00000000 kg
Mõõtmed 28 × 47 × 11 cm
Mõõt

28x47x11

Tootja

SleepAngel

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.