UneRuno raskustekk

Eestis arendatud ja toodetud UneRuno raskustekk on tehtud inimesele, kes vajab kiiret leevendust ärevusele või keda vaevavad uinumisraskuseid.

UneRuno raskustekk on tehtud inimesele, kes vajab kiiret leevendust ärevusele või keda vaevavad uinumisraskuseid. Tavapärasest mitmeid kordi raskemaid tekke on meditsiini- ning teraapiavaldkondades kasutatud juba aastaid. Nende kasulik mõju on ilmnenud nii stressi ja ärevuse leevendamises, kui ka sügavama une soodustamises.
Teki raskus mõjub sinu kehale ja meelele rahustavalt – see on nagu üks suur, mõnus kallistus. Raskuse toimel hakkab sinu keha tootma serotoniini ja melatoniini – need organismi poolt toodetavad ained tekitavad rahulolutunnet ja soodustavad uinumist. Lisaks väheneb kortisooli ehk stressihormooni tase. Selle tulemusena on sul võimalik kiiremini rahuneda, uinuda ning nautida pikemat ja sügavamat und.
Oleme oma tootearenduses jõudnud unikaalse lahenduseni – meie tekis sisalduvaid raskuseid saab soovi korral eemaldada või vajadusel ka juurde lisada.

Millal vajad UneRuno raskustekki?

Uinumisraskused

Kas on tulnud ette, et uinumine võtab kaua aega ning magama jäämist segavad kõikvõimalikud argimõtted ja igapäevamured? Selle asemel, et rahulikult puhkerežiimi lülituda, töötab sinu aju täiskiirusel edasi. See viitab, et sinu stressitase on tavapärasest kõrgem ning korralik puhkamine on raskendatud.

Pidev väsimus

Kas on juhtunud, et ka pärast pikka öö-und on jätkuvalt tunne, nagu oleks öö lühikeseks jäänud ning keha ja meel on väsinud?

Ärevus ja meeleoluhäired

Pidev muretsemine, ärevus ja kõikuvad meeleolud on sinu igapäevased kaaslased?

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

    Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.