VIIS ASJA, MIDA SA IGAL HOMMIKUL VALESTI TEED

Paljud meist ei kutsu ennast hommikuinimeseks ja sisendavad ning korrutavad seda endale, selle asemel, et teha ärkamine enda jaoks meeldivamaks.

Kas poleks toredam, kui jõuaksid tööle või kooli heas tujus?

Paljud meist ei kutsu ennast hommikuinimeseks ja sisendavad ning korrutavad seda endale, selle asemel, et teha ärkamine enda jaoks meeldivamaks. Kas poleks toredam, kui jõuaksid tööle või kooli heas tujus?

Agressiivne müra, mille hommikuseks äratushelinaks pannud oled, ei tekita ilmselt kõige meeldivamaid emotsioone. Samas, kui esimene reaalsusesse naasmise heli võiks olla just midagi meeldivat.
Kui sa viid oma hommikurutiini läbi kiirustades ja oled alatasa hilinemas, siis ei jõua su aju kogu infot läbi töödelda. See viib sind stressi.
Kui sa ei suuda hommikul 15 minutit säästa hädavajaliku söögikorra jaoks, siis on sul ilmselt suuremaid probleeme kui isutus hommikusöögi järele.
Sa võid arvata, et kohe hommikul meilide lugemine ja töösse sukeldumine aitab sul produktiivne olla, kuid pikemas perspektiivis see kahjustab produktiivsust, sest sul ei ole “ülessoojenemise” ja “mahajahtumise” etappi.
Kõige suurem väljakutse päevas tasub jätta pigem hommikupoolikuks, et saaksid ülejäänud päeva nautida. Loomulikult mitte koheseks peale ärkamist.

Allikas: entrepreneur.com /

Loe eesti keelset artiklit siit Delfi Noortehääl

VIIMATI LISATUD

SINU HEA UNI ALGAB HEAST VOODIST

Liitu Unela uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest ja uudistest unemaailmas.

Palun täida kõik kohustuslikud väljad
Vale e-posti aadress

Soovin saada lisateavet Unela.ee toodete ja teenuste kohta ning annan nõusoleku seonduvaks andmetöötluseks vastavalt Isikuandmete töötlemise tingimustele.